Rikthehet Astro!

By

Për shumëkë, reperi Astrit Balaj me nofkën artistike Astro përbën një emër të njohur me krijime muzikore që trajtonin tema të ndryshme sociale.

Por tash e një kohë, ai ka pauzuar duke mos publikuar projekte të reja.

Kënga e re ka tekst dhe muzikë nga Egzon Kryeziu dhe këngës është menduar t’i bashkangjitet edhe videoklipi.

Mësohet se ky videoklip do të përmbaj skena të nxehta. Se çfarë do na sjell Astro kjo mbetet të shihet në pak javë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm