Vajza vëmendje: Zhvishet Shawn Mendes

By

Shawn Mendes paska mbajtur fshehur trupin e tij të formësuar për shumë gjatë. Por ai, tani zhvishet dhe pozon me trupin e tij shumë impresionues gjatë kampanjës për të brendshme të Calvin Klein.

Këngëtari kanadez 20 vjeçar u emërua si ambasadori më i ri i brendit gjatë muajit Shkurt. Ai pozon në brekë për kampanjën e re për Kalvin Clein “Unë flas të vërtetën time #MYCALVINS”. /prive.al

Artikuj të ngjashëm