Arta Bajrami shtatzënë ?!

By

2015-tën e identifikuam si viti i nënave pasi shumë këngëtare në showbizin shqiptar u bënë nëna por me gjasë edhe 2016-ta do jetë vit i tillë.

Arta Bajrami përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur lajmin se është shtatzënë.

Ajo ka postuar një foto ku i shihet barku i rrumbullakosur teksa shkruan: ‘Me bebushin për Gjenevë’.

Arta nuk po i ndal udhëtimet dhe punët as në muajt e parë të shtatzënisë duke e vulosur energjinë që e karakterizon.

Ndryshe, ky fëmijë do jetë i dyti pas vajzës Viktoria. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm