PREMIERË: Ryva Kajtazi – Mos harro

By

Këngëtarja Ryva Kajtazi sapo ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor të titulluar ‘Mos harro’.

Kjo këngë në muzikë dhe orkestrim ka vulën e Virusit kurse për tekstin është kujdesur Toni.

Videoklipi që sjell Ryvën në top formë është i realizuar nga produksioni Urban Graphics.

Duket se pritja e fansave ia ka vlejtur sepse kjo baladë me tekstin dhe muzikën premton të jetë sukses për Ryvën në këtë fillimvit në të cilin do vijë me shumë projekte. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm