Rikthehemi pas në kohë tek kënga “Çka po dojmë”

By

Gati një dekadë më parë, Teuta Selimi prezantoi veten si artiste në skenën shqiptare me këngën “Çka po dojmë”.

Asokohe, ajo na prezantoi edhe me tinguj më ndryshe siç është muzika reggae. Gjithashtu, kënga u vlerësua edhe me dy çmime në Videofest.

E ftuar së fundmi në Prive ishte vetë këngëtarja e cila në “5 datat” e saj më të rëndësishme e ka edhe lansimin e këngës dhe vlerësimin në Videofest.

Çfarë thotë ajo sot për këngën ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm