Tristan Thompson akuzohet sërish nga ish e dashura e tij!

By

Maralee Nichols, e cila mirëpriti një djalë me Tristan Thompson vitin e kaluar, po pretendon se lojtari i NBA nuk ka ndërmarrë asnjë iniciativë për t’u përfshirë në jetën e foshnjës së tyre.

“Pavarësisht raporteve të lajmeve që thonë ndryshe, Tristan Thompson nuk ka bërë asgjë për të mbështetur djalin e tyre. Ai nuk ka bërë asnjë përpjekje për të takuar djalin e tyre dhe as nuk ka ofruar ndonjë ndihmë financiare,” thotë përfaqësuesi i Nichols në një deklaratë dërguar gazetës “People” të martën. “Në të ardhmen shpresojmë që gazetarët që mbulojnë këtë situatë të na kontaktojnë për të konfirmuar çdo fakt përpara se ta publikojnë”.

Muajin e kaluar, Thompson, 30 vjeç, konfirmoi se ishte babai i fëmijës së Nichols, pasi kishte kundërshtuar më parë atësinë.

“Sot, rezultatet e testit të atësisë zbulojnë se unë kam një fëmijë me Maralee Nichols. Unë marr përgjegjësinë e plotë për veprimet e mia,” shkroi ai në Instagram Story në atë kohë. “Tani që atësia është vendosur, pres me padurim ta rrisim miqësisht djalin tonë”.

Ai gjithashtu i kërkoi falje publike Khloe Kardashian me të cilën ishte në një lidhje kur Nichols tha se fëmija ishte ngjizur.

“Khloe, ti nuk e meriton këtë. Nuk e meriton dhimbjen dhe poshtërimin që të kam shkaktuar”, shtoi ai. “Ju nuk e meritoni mënyrën se si ju kam trajtuar gjatë viteve. Veprimet e mia sigurisht nuk janë në përputhje me mënyrën se si ju shoh. Unë kam respektin dhe dashurinë maksimale për ju. Pavarësisht se çfarë mund të mendoni. Përsëri, unë më vjen shumë keq”.

Artikuj të ngjashëm