Gresa Behluli shkëlqen në muajin e fundit të shtatzënisë (VIDEO)

By

Ka mbetur vetëm edhe pak ditë deri në lindjen e djalit të Gresa Behlulit.

Edhe në muajin e fundit, artistja shqiptare po shkëlqen duke ruajtur kështu format trupore.

Me fustan të zi të ngjitur për trupin, Gresa duket shumë elegante dhe bukur.

Si ju duket juve?/Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm