Rihanna mahnit me stilin dhe nurin e shtatzënisë

By

Këngëtarja 33-vjeçare dhe stilistja e Savage X Fenty, Rihanna e ka ‘vrarë’ stilin e maternitetit që kur ajo njoftoi javën e kaluar se ajo dhe i dashuri A$AP Rocky janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku.

Të mërkurën mbrëma, RiRi nuk zhgënjeu, duke dalë për darkë në restorantin italian Giorgio Baldi në Santa Monica, Kaliforni, i veshur me xhinse të ulëta, taka me rripa, një bluzë kafe të lidhur, një pallto leshi me lara-lara dhe një kapelë.

Deklarata e guximshme e modës u dha fansave një pamje të qartë të barkut në rritje të Rihanna-s. /Prive.al

Rihanna

Artikuj të ngjashëm