Kledi rrëfen eksperiencën më të çuditshme seksuale (VIDEO)

By

Ish-banori i Big Brother, Kledi Hysa ka treguar për Prive eksperiencën më të çuditshme seksuale.

Veç kësaj, ai zbuloi edhe shumë gjëra në 60 sekonda.

Çfarë raporti ka me Sheilën dhe çka përfitoi nga fama? Ndiqni videon./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm