Ricky Martin flet për koncertin në Shqipëri: “I lumtur që do të jem në Tiranë”

By

Ricky Martin po vjen për herë të parë në Tiranë.

Lajmin e ka zbuluar kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama pērmes rrjeteve sociale.

Këtë e ka konfirmuar edhe vet artisti në llogarinë e tij në Instagram.

Në postimin e tij artisti tha se ndihet i lumtur që do të mbaj një koncert në kryeqytetin e Shqipërisë.

““Po!! Shumë i lumtur të njoftoj se do të jem në Tiranë, Shqipëri më 20 korrik me koncertin tim Simfonik dhe Orkestrën Kombëtare të Tiranës. Shpresoj që të gjithë të mund të më bashkoheni në koncertin tim të parë në Shqipëri”, shkroi artisti. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Ricky Martin (@ricky_martin)

Artikuj të ngjashëm