Dy kukullat afër Ronelës sapo na hutuan dhe ja pse (FOTO)

By

Ronela Hajati na hutoi me fotografinë e fundit të postuar në llogarinë e saj në Instagram.

Këngëtarja u shfaq pranë dy kukullave të cilat janë njësoj si këngëtarja.

Paruke të bardhë e grim me ngjyrë rozë, ashtu sikurse Ronela, të bën ta shikosh edhe njëherë imazhin.

“A po dukem sikur me intereson? Jam një kukull për të më interesuar”, ka shkruar këngëtarja.

Ndryshe, artistja ka qëndruar në heshtje kur bëhet fjalë për muzikë pasi ka punuar për këngë të reja të cilët do të publikohen së shpejti./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm