Cilat fytyra publike po përshëndeten sonte me Presidenten Jahjaga ?! (FOTO)

By

Presidentja në largim Atifete Jahjaga, sonte po mban një ceremoni lamtumirëse ku të ftuar janë gazetarë. artistë dhe fytyra tjera publike.

Në një prej hoteleve në periferi të kryeqytetit, ajo që bie në sy është se shumë aktorë e këngëtarë i janë përgjigjur pozitivisht ftesës së Presidentës, duke e vlerësuar të parën e shtetit për kontributin e saj pesë vjeçar.

Aktorja Teuta Krasniqi, Irena Cahani, Fatmir Spahiu, Shkumbin Istrefi janë vetëm disa prej emrave të njohur që kanë pozuar karshi zonjës Jahjaga në koktelin që po vazhdon të mbahet akoma.

Të pranishme janë edhe Agnesa Vuthaj, dhe këngëtarja Vesa Luma. /Prive.al/

3ba8ae9

Artikuj të ngjashëm