Reperja e famshme thotë se po heq dorë nga muzika

By

Doja Cat po heq dorë nga industria e muzikës, u tha ajo fansave në një varg postimesh në Twitter.

Të enjten, këngëtarja e “Say So” shkroi në Tëitter: “Kjo nuk është për mua, kështu që unë jam jashtë. Kujdesuni për veten të gjithë.”

Më herët atë mbrëmje, ajo kishte një shfaqje në Brazil dhe u kërkoi falje fansave që nuk i dha të gjitha.

“Unë nuk mendoj se i dhashë Brazilit një shfaqje mjaft të mirë sonte fare dhe më vjen keq për këtë, por ju falënderoj djema që dolët, ju dua shumë dhe faleminderit zotit që kemi një shfaqje tjetër nesër, premtoj se do ta bëj. më mirë”, ka shkruar ajo.

Koncerti erdhi dy ditë pasi asaj iu desh të anulonte shfaqjen e saj në Paraguaj për shkak të një stuhie që shkaktoi përmbytje të mëdha. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm