Liberta dhe Alaudini na marrin me vete në hotelin e tyre të preferuar në Milano

By

Para pak ditësh, Liberta Spahiu ka publikuar vlogun e saj të ri.

Moderatorja e njohur shqiptare përmes videos së mëposhtme iu tregon gjithçka që duhet të dini kur jeni në Milano madje edhe hotelin e preferuar.

Shëtisni për pak minuta me Libertën në Milano të Italisë dhe do mësoni disa gjëra./Prive.al

Artikuj të ngjashëm