Reperja amerikane përmes një fotografie konfirmon pritjen e ëmbël

By

Reperja Eve po pret fëmijën e saj të parë me burrin e saj, sipërmarrësin britanik Maximillion Cooper.

Ndërsa ky do të jetë fëmija i parë biologjik i Evës, ajo ka qenë njerkë për fëmijët e Cooper që nga martesa e tyre në vitin 2014.

Aktorja foli për familjen e saj të menjëhershme për “People” në dhjetor, duke ndarë, “Tani kanë kaluar 10 vjet e gjysmë që unë kam qenë në jetën e tyre dhe ata kanë qenë në jetën time. Ata më kanë vënë në tokë. Në fillim, kur takova për herë të parë burrin tim të dashurin e atëhershëm thosha: Kjo nuk do të zgjasë kurrë sepse keni katër fëmijë! Si do të funksionojë kjo?”

“Por më pas takova fëmijët dhe sinqerisht ishte si” Wow, fëmijët janë të mrekullueshëm”.

 

Artikuj të ngjashëm