Pas dasmës së ish të dashurit, Selena Gomez po nxit një romancë të re

By

Nial Horan dhe Selena Gomez ngjallën interes të ri për lidhjen e tyre pasi ai u pa me krahun rreth saj pas një darke në grup të enjten e kaluar.

Dinner with friends: The speculation was reignited over the weekend, after Niall was seen in an Instagram snap with his arm wrapped around her shoulders during a group dinner

Dhe Selena Gomez u vu re duke u nisur drejt shtëpisë së Niall Horan në Los Angeles në të njëjtën fundjavë.

Aktorja, 27 vjeçare, mbante me vete një çantë plot me sende ushqimore, ndërsa i afrohej pronës së Niall.

Ata dy duket të kenë kaluar një ditë të këndshme në komoditetin e shtëpisë së Niall.

Get together: Selena Gomez was spotted heading to Niall Horan's house in Los Angeles on Saturday amid romance rumors

Artikuj të ngjashëm