Kush është mashkulli në krah me Encën? (FOTO)

By

Enca ka pozuar krah një mashkulli misterioz.

Artistja e ndau foton me zeshkanin në Instagram duke mos thënë asgjë.

Gjithësesi, gjithçka mundet të lidhet me projektin e ri muzikor i cili pritet të lansohet shpejt.

Nëse nuk e dini, Enca ka njoftuar javë më parë se shumë këngë do të publikohen gjatë verës dhe gjithë vitit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm