Almeda dhe Tolga, prindër për herë të dytë

By

Almeda Abazi dhe Tolgahan janë bërë prindër për herë të dytë.

View this post on Instagram

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Sot, në Turqi, ish-Missi shqiptar ka kryer suksesshëm lindjen e vajzës.

Ajo do të quhet Alina, siç ka zbuluar çifti paraprakisht gjatë shtatzënisë së Almedës.

Shumë urime! /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by EnMagazin (@ennmagazinn)

Artikuj të ngjashëm