Si me magji: As një muaj pas lindjes dhe e dashura e Ronaldos s’e ka asnjë kilogram tepër! (FOTO)

By

Ajo i dha jetë fëmijës së saj të parë, ndërsa lindi të katërtin me radhë për futbollistin Cristiano Ronaldo.

Dhe në më pak se tri javë pasi solli në jetë vogëlushen Alana Martina me Ronaldon, Georgina Rodriguez është parë në publik me linja fantastike të trupit.

Abs-stastic! The ensemble perfectly showcased her enviable decolletage and jaw-droppingly flat stomach, just two and a half weeks after she gave birth

Modelja 22 vjeçare që u bë nënë me 12-të nëntor të këtij viti, është parë në rrugët e Madridit e pa shoqëruar nga Ronaldo dhe e veshur në rroba palestre.

Yummy mummy! Less than three weeks after welcoming baby girl Alana Martina with her footballer boyfriend, Georgina Rodriguez was pictured flaunting her incredible post-baby body

Në leginse në ngjyrë kaki dhe një të sipërme që i nxirrte ne pah barkun e shesh dhe një çantë të markës Louis Vitton, ajo është fotografuar derisa po fliste në telefon në ndërkohë që po largohej nga salla e fitnesit.

Turning heads! The model, 22, stepped out in Madrid on Friday without her 32-year-old beau, showcasing her washboard stomach in gym gear

Familja e Ronaldos është shumë ë lumtur me ardhjen në jetë edhe të dy binjakëve nga një nënë surrogate, ndërsa 7-të vjetari Cristiano Junior, do që të ketë 7-të motra e vëllezër raporton Daily Mail.r. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm