Reperi i njohur qëllohet për vdekje para se të performonte

By

Reperi i njohur, Chucky Trill, është qëlluar për vdekje në moshën 33-vjeçare. Emri i vërtetë i së cilit është Corey Detiege, ndërroi jetë në një spital në Atlanta në orët e para të mëngjesit të së premtes.

Ai po udhëtonte për në Georgia, teksa një makinë ka ndaluar afër tij dhe ka hapur zjarr drejt reperit në orën 3 të mëngjesit. Chucky Trill do të merrte pjesë në një event virtual në Atlanta për NBA.

Ndërkohë policia ka thënë në një deklaratë për mediat se vrasësi është larguar sapo ka qëlluar drejt reperit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm