Reperi i njohur bëhet baba për herë të gjashtë

By

Reperi amerikan Nick Cannon, dhe e dashura e tij Abby De La Rosa, kanë mirëpritur në jetë binjakët e tyre, të cilët i kanë quajtur Zion Mixolydian Cannon dhe Zillion Heir Cannon.

Lajmin për fëmijët e tyre e dha Abby De La Rosa përmes Instagramit, dhe i uroi mirëseardhjen djemve binjakë të saj dhe Nick Cannon.

Së bashku me mesazhin e saj, Abby postoi një video të shkurtër të saj në shtratin e spitalit, i cili e kapi adhurueshëm atë duke tundur të vegjlit e saj ndërsa ata ishin në gjumë. Djemtë ishin të mbështjellë me batanije blu, ndërsa Abby kishte veshur një mantel të bardhë të mrekullueshëm të shoqëruar me mbështjellës në kokë.

View this post on Instagram

A post shared by Abby De La Rosa (@hiabbydelarosa)

Tre muaj më parë çifti njoftoi fansat e tyre se ishin në pritje të dy djemve binjakë.

“Djemtë tanë më të dashur foshnjat e mia mrekulli, faleminderit që më zgjodhët të jem mamaja juaj”, shkroi Abby.

Cannon tashmë është baba i katër binjakëve.

Monroe dhe Maroku, janë fëmijët me ish-gruan e tij Mariah Carey.

Ai gjithashtu ka edhe dy fëmijë të tjerë, me Brittany Bell. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm