Kjo këngëtare e njohur qenka shoqe e ngushtë e Norës

By

Dikur ajo ishte një prej këngëtareve më prezente në skenën muzikore shqiptare, me këngë të cilat dëgjohen edhe sot.

Megjithatë, ka një kohë prej kur dëgjojmë pak nga Jehona Sopi.

Këngëtarja ka zgjedhur një jetë më diskrete larg paraqitjeve të shpeshta publike e rrjeteve sociale.

Por, ka qenë Nora Istrefi ajo që e ka risjellë në vëmendje në postimin e fundit.

Nora dhe Jehona, përpos që janë fqinje me banim në po të njejtën lagje, duket të jenë edhe shoqe shumë të mira dhe darkat e përbashkëta i kanë mjaft të shpeshta. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm