Reperi i famshëm francez dhe Dhurata Dora nisin xhirimet e klipit në këtë vend shqiptar

By

Tashmë lajmi ka marrë dhenë se këngëtarja Dhurata Dora, po realizon këngë me reperin e famshëm francez.

Bëhet fjalë për Sool King, i cili ka prejardhje algjeriane por që është ndër rep artistët më të njohur në Francë.

Dyshja e kanë realizuar këngën së bashku, e cila do ketë edhe vargje në gjuhën shqipe, ndërsa Klipi po realizohet në Shqipëri.

Sool King ka publikuar nëj fotografi nga një hotel i Tiranës në Instagramin e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm