Renée shfaqet me axhin!

By

Megjithëse sapo ka mbushur një vit jetë, vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës, Renée është pa dyshim një ndër personazhet më të pëlqyera e komentuara në opinion.

Një foto e saj, ku shfaqet e ëmbël dhe e hareshme ‘shkrin’ zemrat e shumë personave.

E shohim përkrah nënës, babait por asnjëherë nuk e kemi parë përkrah xhaxhait.

Prive.al ju sjell një foto të bukuroshes Renée përkrah axhës së saj Patrisit.

Ndryshe, Patrisi është pjesë përbërëse e Orkestrës Filharmonike të Kosovës, trupës së Forcës së Sigurisë së Kosovës dhe gjithashtu është trajner fitnesi. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm