Kush është miku i vjetër i Tunës? (FOTO)

By

Që shumë prej artistëve tanë kanë xhelozi dhe inat mes vete kjo nuk  kalon pa u vënë re nga fansat e tyre dhe publiku i gjerë.

Por jo vetëm raportet e tilla zënë vend mes tyre, ka të atillë që ruajnë miqësi shumë të mirë dhe raporte mjaft të aferta mes vete.

Këtë po e dëshmojnë sonte këngëtaret Tuna dhe Adrian Gaxha në një imazh të përbashkët ku të dy përveq rrezatimit të dukjes së tyre reflektojnë edhe një miqësi mjaft të mirë./PRIVE.AL/

0f4e6ea067225d64880a7403bc72a50e55e3791734be1470d9bbbf32529c19cc_full

8a63a003fe1176c8ecbbe5fb106a969880077fb81f36f1884f0f087956855678_full

Artikuj të ngjashëm