Seven: “Largohu prej rrugës” (Foto)

By

Këngëtari Seven Saraçi është duke punuar intenzivisht në studio e po sjell projekte të një pas njëshme.

E fundit ishte kënga ‘Pse’ por që nuk po e përmbyll vitin me të. Përmes profileve të tij në rrjete sociale ka paralajmëruar projektin e ri.

Kënga do të titullohet ‘Largohu prej rrugës’ dhe do të lançohet gjatë javës së ardhshme./Prive.al

Veq per juve ❤️ #Largohuprejrruges

A photo posted by Seven Saraqi ? (@7saraci) on

Artikuj të ngjashëm