Renée, një yll reklamash

By

Është vetëm tetë muajshe por ky fakt nuk i ka penguar Renée-së së vogël që të zë vend çdo ditë në ballinat e mediave.

Vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës tashmë është shndërruar edhe në imazh të kampanjave publicitare.

Bashkë me nënën, Renée është shfaqur si gjithmonë e hareshme në një reklamë për një firmë vendore të pelenave.

Këto janë disa foto të shkëputura nga seti profesional i realizuar pak ditë më parë. /Prive.al

Screenshot_2016-01-21-10-28-01

Screenshot_2016-01-21-10-28-18

Screenshot_2016-01-21-10-27-16

Artikuj të ngjashëm