Sapo mbushi 54 vjet, Jennifer Lopez zbulon sekretin e lëkurës së saj plot shkëlqim

By

Jennifer Lopez po tregohet e sinqertë në lidhje me rutinën e saj të kujdesit të lëkurës pas ditëlindjes së saj të 54-të, dhe përfshin shumë produkte nga JLoBeauty.

Në një video të re në Instagram të ndarë me 250 milionë ndjekësit e saj të dielën, aktorja shpërndau produktet e saj të preferuara për kujdesin e lëkurës ndërsa bisedonte për mënyrën se si ndihet që ka mbushur së fundmi 54 vjeç. “Sapo kisha ditëlindjen … dhe ndihem më mirë se kurrë!” tha Lopez ndërsa qëndronte pa grim në banjën e saj me një mantel rozë. “Po behem gati. Unë, fytyra e zhveshur, pa make-up dhe produktet e mia të bukurisë JLo që i përdor çdo ditë.”

Shihni më poshtë postimin e që ajo ka ndarë në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Artikuj të ngjashëm