Sonte feston edhe Leonora!

By

Imazhet që i ndan me publikun janë kryesisht të pakta në numër por Leonora Jakupi nuk harron pothuajse asnjëherë që rrjetet sociale t’i përdor për urime në raste të veçanta.

Nëna dhe vëllau janë dy personat të cilët i ekspozon më së shpeshti por sonte, Leonora ka gjetur kohë t’i uroj motrës së saj Blertës ditëlindjen.

‘Blerta , motra ime e vogel sot ti ke ditelindjen , pac fatin e botes zemra ime e bukur ! Te dua pafundesisht #blertë‘ – ka shkruar këngëtarja.

Në fizik, Leonora dhe Blerta ngjajnë si dy pika uji me njëra-tjetrën. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm