Era ia uron ditëlindjen në mënyrë të veçantë aktorit me famë botërore

By

‘Legjendë e gjallë’, e ka quajtur Era Istrefi aktorin me famë botërore.

Bëhet fjalë për Will Smith, artistin me të cilin Era krijoi shoqëri pas bashkëpunimit për himnin e Kampionatit Botëror të mbajtur në Rusi.

Këngëtarja kosovare me famë tashmë edhe ndërkombëtare këndoi me Ëill Smith dhe Nicky Jam në mes të Rusisë në natën finale të Kampionatit Botëror.

Sot, aktori Smith feston ditëlindjen dhe me këtë rast, Era vendosi ta uroi atë në mënyrën më të veçantë.

Ajo postoi një fotografi bashkë me të duke shkruar: ‘Urime ditëlindja @willsmith, ti je një legjendë e gjallë’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm