Reagon Enca: “Njerëzit që i urrejnë të pasurit, nuk do të jenë kurrë të tillë”

By

Së fundmi, Enca ka udhëtuar për në Dubai, dhe po qëndron në një nga hotelet luksoze të vendit.

Udhëtimi i saj duket të jetë kritikuar nga ndjekësit, që nxiti edhe reagimin e saj në rrjetin social, Instagram.

Ajo u përgjigj me anë të një postimi, ku thotë se ata që i urrejnë të suksesshmit e të pasurit, nuk do të jenë kurrë të tillë.

“Njerezit qe i ‘urrejne’ njerezit e suksesshem/pasur nuk do te jene kurre te tille, sepse nuk mund te behesh dicka qe e “urren”, shkruan ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm