Si u dukën fytyrat publike në promovimin e librit nga Grida Duma?

By

Ish-deputetja nga radhët e Partisë Demokratike, Grida Duma ka publikuar sot librin e saj më të ri të titulluar ‘Koha për politikë’.

Përmes këtij libri, politikania Grida Duma hedh ide të qarta për zhvillimet politike në Shqipëri, rrugët e zgjidhjes, koha sesi mund të jetë politika e asimiluar nga të gjithë.

E ky libër u promovua me një event në të cilin ishin të pranishëm shumë fytyra publike.

Olti Curri, Ardit Gjebrea, prezantuesja Xhemi Shehu, këngëtarja Rovena Dilo, Armina Mevlani, motrat Vjollca dhe shumë emra të tjerë nga bota e medias dhe muzikës u bënë pjesë e këtij promovimi.

Se si u dukën disa prej tyre, ua tregojnë fotot në vazhdim. /prive.al

 

 

View this post on Instagram

 

Sirenat 😍 😜 për @gridadumaal

A post shared by Rovena Dilo (@rovenadilo) on

Artikuj të ngjashëm