Mimoza Shkodra publikon këngë të re (VIDEO)

By

Mimoza Shkodra ka publikuar një këngë të re.

Këngëtarja sapo ka lëshuar në YouTube projektin me titull “Fol fol” për festat e fundvitit.

Ajo ka bashkëpunuar me Virusin dhe dhe Kreshnik Avdiun.

Kjo këngë pason “T’lutem” në bashkëpunim me Skerdin që numëron miliona klikime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm