Modelja e njohur shtatzënë? (FOTO)

By

Aktorja Bella Thorne ka pozuar me dorën e saj në bark dhe me të fejuarin e saj Benjamin Mascolo, teksa kishte veshur një fustan të ngushtë  në Kanë.

Çifti mesa duket u interesua për ngjarjen të premten në mbrëmje, e cila ishte një nga pikat kryesore të Festivalit të Filmit në Kanë.

23 vjeçarja pozoi me dorën e saj në bark me fustanin e gjatë në dysheme bashkë me të dashurin e saj, këngëtarin Italian, Benjamin Mascolo, me të cilin janë fejuar dhe kanë një lidhje që prej dy vitesh.

Artikuj të ngjashëm