Qeni i modeles së njohur kafshon një vajzë të vogël

By

Policia është përfshirë në një incident pasi qeni i modeles së njohur pretendohet se ka kafshuar një vajzë të vogël.

Sipas TMZ, Kendall Jenner ishte në shëtitje me të dashurin e saj Ben Simmons ditën e diele, kur është lajmëruar policia e Los Angeles për një sulm nga qeni.

Një vajze e vogël dhe nëna e saj ishin në terrasën e një restoranti, ku ishte edhe Kendall me të dashurin. Qeni i modeles i racës Doberman duke se e ka sulmuar vajzën pa ndonjë arsye.

Vajza ka marrë lëndime të lehta dhe nuk ka ndonjë kafshim të thellë.

Artikuj të ngjashëm