Projekti i radhës së Gresa Behlulit i dedikohet një personi shumë të shtrenjtë

By

Nganjëherë dhurata më e bukur që mund t’i bësh dikujt është një këngë – e pikërisht një këngë do t’i dhuroj Gresa personit më të shtrenjtë, babait.

Ndonëse më të ëmën, Shkurte Fejzën ajo ka sjellur një sërë projektesh, ky i radhës do të jetë një këngë solo që i dedikohet dashurisë së saj të parë.

Ajo hyri në Instagram për të bërë të ditur lajmin, duke postuar një foto me të atin që e puth në ballë e veshur me fustanin e nusërisë.

“Të nderuar miq, simpatizues të këngës sime, së shpejti do të jem pranë jush për Babain, dua që përmes këngës t’i shpreh mirënjohje babit ti për gjithçka që ka bërë dhe vazhdon të bëj për ne dhe familjen në përgjithësi. Uroj të ju pëlqej.” – shkruan ajo në postimin e saj. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm