Kjo është aventura që Zanfina Ismaili e bashkëshorti i Adelinës e provuan këtë verë!

By

Ajo nuk ka fare frikë nga lartësitë dhe është një vajzë shumë trime.

Këngëtarja shqiptare, Zanfina Ismaili, ka provuar gjatë pushimeve të kësaj vere, një aventurë fantastike.

Megjithëse ajo nuk ka qenë e vetme, por e shoqëruar nga bashkëshorti i motrës së saj, Adelina Ismailit.

“Unë me Val Krasniqin në paragliding para disa ditësh, përvojë e paharruar. S’kam frikë nga lartësitë”, ka shkruar Zanfina, në një fotografi ku ajo duket e gatshme ta pushtojë qiellin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm