Puthja Geti-Vivi, reagon Mozzik

By

Mbrëmë në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova ndodhi puthja e parë.

Getinjo dhe Vivi, dy konkurentët që janë shfaqur prej ditësh shumë të afërt me njëri-tjetrin shkëmbyen puthje.

Momenti u bë viral në rrjet teksa afërsia vazhdoi edhe gjatë natës ku prej kohësh, Geti dhe Vivi ndajnë shtratin bashkë.

Mbi zhvillimin ka reaguar Mozzik, vëllai i reperit.

Ai ka postuar foton e momentit me mbishkrimin:

“Mirëmëngjes botë”, duke e shoqëruar me një zemër emoji.

Duket se çifti i ri me të cilin është afeksionuar i gjithë publiku, po i pëlqen shumë edhe Mozzit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm