“Konflikt” – Projekti i ri i Young Zerkës (VIDEO)

By

Young Zerka ka lansuar një projekt të ri muzikor.

”Konflikt” quhet kënga e re e punuar nga Cekic, Zerka dhe Fifi.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm