Pushimet e Adelina Ismailit përmes katër fotografive

By

Shtatori ka qenë i rezervuar edhe për Adelina Ismailin vetëm për pushime.

Bashkë me Valin dhe djalin, Uliksin, këngëtarja i ka mbushur bateritë pas një vere goxha aktive me angazhime profesionale dhe mbrëmje muzikore të cilat e rikthyen në vendin që i përket.

Pak nga këto pushime, Adelina ka ndarë në ndjekësit në rrjete sociale ku mes tjerash shprehet: ‘Pushim i paharruar. Jeta nis dhe mbaron me familjen. E bekuar me dashuri. Val, asgjë tjetër s’ka rëndësi’.

Më poshtë fotografitë nga pushimet. /Prive.al

Image may contain: 1 person, outdoor and nature

Image may contain: 1 person, sky, outdoor, nature and water

Image may contain: 1 person, sunglasses and closeup

Image may contain: one or more people, people standing and outdoor

Artikuj të ngjashëm