Majk sqarohet njëherë e mirë për statusin e tij (VIDEO)

By

Këngëtari shumë i përfolur kohëve të fundit për lidhjet e tij, ka sqaruar njëherë e mirë për Prive statusin e tanishëm të tij.

Gjatë një interviste për Prive, Majk ka folur edhe për jetën private madje e konfirmoi se është single.

Lidhja e tij disa muajshe me Melita Nushin ka përfunduar dhe tashmë këngëtari është beqar.

Ndër të tjerash, artisti foli edhe për projekte të reja si dhe tregoi si lindi ideja për bashkëpunimin e tij me Yll Limanin për këngën ‘Krejt ti fala’.

Të gjitha detajet ua sjell videoja e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm