Punët e vështira i bën dikush tjetër: Në Lyrical Son ia transmeton gruas këtë detyrë!

By

Ai ka një familje të bukur me të cilën jeton në harmoni. Gjithmonë e ka bërë publik faktin që është marrëzisht i dashuruar në gruan e tij Gresën dhe këtë ai e thotë “pa teklif” gjithmonë.

Reperi kosovar Lyrical Son, ka treguar se kujt ia ka lënë në kompetencë që t’i kryejë punët e shtëpisë brenda kulmit të tij.

E ajo është Gresa, e cila po kujdesej që vajzës së tyre Evës, t’ia montonte një trampolinë në oborr.

Ndërsa Festim Arifi, ka bërë shaka në Instagram duke e vështruar nga larg punën që po bënte e shoqja, duke shkruar: “Burri rrin, gruaja punon”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm