Pas albumit, Ledri me një tjetër surprizë (FOTO)

By

Gjatë mesnatës, Ledri Vula ka publikuar albumin e tij 10/10 i cili ishte paraparë të lansohej më 10 prill.

Megjithatë, reperi tha se albumi doli për shkak të situatës së krijuar nga koronavirusi dhe se gjersa njerëzit të rrinë në shtëpi, të paktën të dëgjojnë muzikë.

Përveç kësja, artisti njoftoi se sonte në orën 20:00 do të dalë edhe një klip I ri.

Më poshtë postimi i tij./Prive.al

View this post on Instagram

10/10 video || sonte 20:00

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Artikuj të ngjashëm