Morena Taraku shfaqet krah në djali: “I vetmi për mua”

By

Të paktën deri më tani, asnjë detaj e informacionn nga jeta e saj personale nuk është bërë publik.

Këngëtarja e modelja Morena Taraku nuk është shpalosur kurrë rreth personales dhe të vetmit persona të afërt të saj që njeh publiku, janë babai Selami Taraku dhe vëllai i saj.

Por papritur ajo e ka publikuar një fotografi në Instagram, krah një djali!

“Një dhe i vetmi për mua”, shkruan Morena në imazhin e publikuar, ku shfaqet me dikë të panjohur nga rrethi i saj familjar apo shoqëror. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm