Publikon fotografinë perfekte, por diçka ia prish Lori Hoxhës perfeksionin

By

Ajo është ndër të famshmit shqiptarë që kalon shumë kohë në Instagram dhe çdo fotografi për të, duhet ta ketë imazhin e perfektes.

Trashëgimtarja e Top Medias, Lori Hoxha, që nuk i zihet vendi vend pa qenë gjatë tërë kohës me pushime e duke vizituar vende të ndryshme të botës, ka publikuar një fotografi të re në Instagram dhe jo gjithçka i shkoi siç e kishte planifikuar.

Imazhit perfekt të realizuar në Milano të Italisë, ia ka prishur pak çorapja e zezë që ia doli të shihet nën atletet e saja të markës Balenciaga dhe kjo s’i ka pëlqyer fort Lorit, e cila shkruan:

“Do doja që çorapja ime e zezë të mos shihej”. /Prive.al

View this post on Instagram

i wish my black sock wasnt showing

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Artikuj të ngjashëm