A dëshiron fëmijë? Angela Martini jep përgjigjen më interesante!

By

Kur martohesh, njerëzit gjithmonë janë aty që të të pyesin se çfarë ka të re dhe nëse ndonjë bebe është rrugës.

Kështu ndodh edhe me modelen e njohur shqiptare, Angela Martinin, e cila ka marrë këtë pyetje nga një fans, pak muaj pasi është martuar.

Martini ka dhënë përgjigjen pozitive, duke pohuar se dëshiron fëmijë, megjithatë shton se në kohën e duhur dhe vetëm në mënyrën e saj.

“A dëshiron të kesh fëmijë?”, ishte pyetje që i ishte shtruar! “Po sigurisht, në kohën e duhur dhe në mënyrën time”, ka thënë ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm