Publikohet video: Capital T me plot femra e qejf në Angli!

By

Ka tash e disa ditë që reperi i njohur Capital T ka marrë rrugë drejt Anglisë.

Gjatë kësaj periudhe, Trimi ka eksploruar nga jugu në veri bukuritë e Mbretërisë së Bashkuar por duket se edhe kur është fjala për festime e femra, Kapo nuk ka mbetur keq.

Ka qenë vetë reperi ai që ka postuar në rrjetin social Instagram një video pas mesnatës ku shihet në një apartament privat i rrethuar nga plot femra dhe alkool.

Capital T mes tjerash edhe ka krijuar sa për shaka një version hip-hop të ‘Pina viski me Coca-Cola’ teksa në postim i ka dërguar ‘selame’ Dulit se me versionin e tij, kënga tingëllon edhe më mirë. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm