Shyhrete Behluli po e merr ‘rejën’: Sonte u mbajt ‘kanagjeqi’

By

Me 1 Tetor, djali i këngëtares së njohur Shyhrete Behluli i jep fund beqarisë pas një lidhjeje të gjatë.

Kushtrimi dhe Learta martohen pas pak ditësh por festa ka nisur që sonte kur edhe është zhvilluar kanagjeqi në të cilën të ftuara kanë qenë edhe shumë këngëtare të njohura përfshirë motrat Mustafa e Shkurte Gashin.

Kjo e fundit, përmes një fotoje ku shfaqet me nusen, nënën e saj dhe Shyhreten ka uruar miqësinë e re mes familjeve duke dëshiruar çdo të mirë për çiftin e ri.

Kujtojmë se Kushtrimi dhe Learta të fejuar janë që nga Marsi i vitit 2015. /Prive.al/

Nëna e nuses znj. Drita, këngëtarja Shkurte Gashi, nusja Learta, këngëtarja Shyhrete Behluli.

Motrat Mustafa e Shkurte Gashi me Shyhrete Behlulin./

 

Artikuj të ngjashëm