Publikohet traileri i parë i serialit “H.O.T” nga Ermal Mamaqi

By

Këtë vjeshtë, në ekranet tona po vjen një serial i ri me titull “HOT” (“Humans of Tirana”).

Ky njëherësh është edhe seriali i parë nga Ermal Mamqi me bashkë-producent Dritan Huqin dhe autorë Klaudia Brahimaj dhe Bjordi Mezini.

Së fundmi, është publikuar edhe videoja e parë që na zbuloi kastin e aktorëve që ka emra si: Jonida Vokshi, Ermal Mamaqi, Megi Pojani, Klea Huta, Irgen Qela e të tjerë.

Kujtojmë se së fundmi, Ermal Mamaqi ishte i ftuar në NIN me Alaudin Hamitin për një intervistë ekskluzive.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm