Publikohet ‘SRMN’ nga Ledri (Video)

By

Data 20 Dhjetor dhe ora 20:00 shënojnë terminin e publikimit të klipit më të ri të reperit Ledri Vula. ‘SRMN’ mban emrin ky projekt që janë inicialet për titullin ‘Sun rrin me neve’.

Teksti i saj është shkruar nga Ledri e muzika është punuar nga RedBox. Videoklipi është i gjithi bardhë e zi punuar nga Entermedia.

Spotit të Ledrit i janë bashkuar edhe repeërt nga Pint e grupi Kaos po ashtu pjesë e saj janë dhe miqtë e tij producentë.

Artikuj të ngjashëm